(Symbol 20298/DLR/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻGóra Kalwaria, Parcela
SUPER REKREACJA W MIEŚCIE GÓRA KALWARIA !!!
Nieruchomość (dwie działki 550m2 i 650m2) położona w mieście Góra Kalwaria na terenie rodzinnych ogrodów działkowych R.O.D. Malinka.
Działka najwyżej położona na całym terenie i zagospodarowana wieloma nasadzeniami, tuje brabant, tulipanowce, rododendrony, azalie i wiele innych.
Na działce posadowiony jest budynek rekreacyjny o powierzchni zabudowy 36m2-murowany i docieplony. Parter stanowi urządzona kuchnia, pokój z kozą na drewno, łazienka z przedziałem prysznicowym i toaletą (terma 80l.). poddasze to otwarta przestrzeń. Dodatkowo zadaszony taras. 
Ponadto na działce znajduje się altana (stalowa konstrukcja posadowiona na kostce brukowej 4x5) grillowa, oraz kostka brukowa o wymiarach 5,5x5,5 pod duży basen stelażowy. Dodatkowo na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 25m2 (5x5) o stalowej konstrukcji docieplony wełną mineralną.
Prąd i woda są włączone od kwietnia do końca listopada, opłaty roczne za działki do zarządu około 900zł plus opłaty licznikowe.

Więcej informacji:
Andrzej Laśkiewicz 791 420 680

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
20298/DLR/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
155 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Powiat
piaseczyński
Gmina
Góra Kalwaria
Miejscowość
Góra Kalwaria
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
ZAGOSPODAROWANA
Położenie
MIASTO
Budynki w sąsiedztwie
DZIAŁKI REKREACYJNE
Powierzchnia działki
1 200, 00 m2
Szerokość działki (mb.)
40, 00
Długość działki (mb.)
30, 00
Zagospodarowanie działki
NASADZENIA, KRZEWY I DRZEWA, KRZEWY
Droga dojazdowa
CICHA ULICA
Dostępne sieci
WODA MIEJSKA, PRĄD.
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Warunki gruntowe
DOBRE, NAJWY ŻEJ POŁOŻONE DZIAŁKI

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Andrzej Laśkiewicz

Zapytaj o ofertę