(Symbol 20133/DLR/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻKrupia Wólka,
Bardzo interesująca oferta działki rolnej w otoczeniu lasu i luźnej zabudowy jednorodzinnej. Jej usytuowanie zapewnia pełny komfort, ciszę i spokój wśród zieleni. Działka polożona jest z dala od dróg asfaltowych i zgiełku życia codziennego. Prowadzi do niej droga gruntowa gminna o długości ok. 1 km, a następnie droga wewnętrzna ok. 70 m. W sąsiedztwie znajdują się nieliczne domki jednorodzinne o luźnej zabudowie.
W odległosci do 3 km znajduja się: duże sklepy spożywcze, usługi, stacja benzynowa, przystanki autobusowe, stacja PKP, przedszkole, kościół, szkóła podstawowa oraz liczne tereny rekreacyjne.
Serdecznie polecam osobom, które szukają prawdziwej ciszy i spokoju na lata a jednoczesnie miejsca położonego dość blisko od Warszawy, Piaseczna czy stacji PKP.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań oraz chęci obejrzenia działki na żywo, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Beata Tokaj
tel: 531-760-072
e-mail: beata.tokaj@dalar.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
20133/DLR/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Cena cena w innych walutach
60 000, 00 PLN
Cena za m2
50, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Powiat
piaseczyński
Miejscowość
Krupia Wólka
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
ZALESIONA
Powierzchnia działki
1 200, 00 m2
Szerokość działki (mb.)
33, 50
Długość działki (mb.)
35, 00
Rodzaj działki
ROLNA
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Droga dojazdowa
GRUNTOWA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Beata Tokaj

Zapytaj o ofertę