(Symbol 20588/DLR/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻKrupia Wólka,
Bardzo atrakcyjna działka budowlano-leśna o powierzchni 1330 m2 w miejscowości Krupia Wólka. Znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej stanowiącej szybki i wygodny dojazd. Przy działce są dostępne: woda miejska, prąd oraz kanalizacja. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego zezwala na zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja działki może stanowić świetne miejsce na prowadzenie nieuciążliwej działałności gospodarczej.
Bardzo blisko znajduje się przystanek autobusowy komunikacji publicznej oraz gimbusu. W pieszej odległości również m.in.: dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze, stacja paliw, kościół, stacja PKP linii Warszawa-Radom.

Agnieszka Piegat - Parchan
tel. 500 360 166
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
20588/DLR/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Cena cena w innych walutach
258 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Powiat
piaseczyński
Gmina
Prażmów
Miejscowość
Krupia Wólka
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
ZALESIONA
Możliwa zabudowa
WOLNOSTOJĄCA
Powierzchnia działki
1 330, 00 m²
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Agnieszka Piegat - Parchan

Zapytaj o ofertę