zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
Duża działka z mediami!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Głosków,

540 000 | 3000 m2
nr oferty: 20168/DLR/OGS

Duża działka w Głoskowie w cichej lokalizacji! Działka budowlana o powierzchni 3000 m2 o idealnych wymiarach ok 81m x 37m. (składa się z dwóch działek przylegających do siebie krótszym bokiem). Doskonała lokalizacja w jednym z najładniejszych miejsc w Głoskowie. Propozycja, zarówno dla rodziny, jak i dla inwestora poszukującego terenu pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą, bliźniaczą, szeregową oraz dwulokalową. Bezpośrednie sąsiedztwo to nowe domy jednorodzinne. Bardzo dobry dojazd drogą utwardzoną. Wszystkie media miejskie w ulicy bezpośrednio przy działce - prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja. Według MPZP działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej, bliźniaczej, szeregowej. Pełna infrastruktura - przystanek autobusowy (bezpośrednie połączenie z Warszawą Metro-Wilanowska), szkoła podstawowa, sklepy, apteka, przedszkole, przychodnia lekarska, kościół. Do szkoły podstawowej w Głoskowie - 1 km, do najbliższego sklepu - 1km. Do przystanku autobusowego (bezpośrednie połączenie z Warszawą) - 1 km W niedalekiej odległości przepiękne lasy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego oraz dolina rzeki Jeziorki. Możliwości logistyczne mieszkańców dodatkowo usprawni realizacja południowej obwodnicy Warszawy (tzw Puławska BIS), która ma przebiegać w odległości kilku kilometrów od oferowanej działki. Doskonała propozycja dla osób ceniących kontakt z naturą, chcących odpocząć wśród przyrody od miejskiego zgiełku, będąc jednocześnie blisko Warszawy. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu. Chętnie udzielę dodatkowych informacji o oferowanej nieruchomości oraz okolicy. Polecam!

Doskonałe miejsce do zamieszkania!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Głosków,

277 000 | 1500 m2
nr oferty: 20167/DLR/OGS

Bardzo ładna działka w Głoskowie w cichym miejscu! Działka budowlana o powierzchni 1500 m2 o idealnych wymiarach 40,6m x 37m. Doskonała lokalizacja w jednym z najładniejszych miejsc w Głoskowie. Działka bardzo słoneczna, bez większych drzew, płaska, sucha, wjazd od strony północnej. Bezpośrednie sąsiedztwo to nowe domy jednorodzinne. Bardzo dobry dojazd drogą utwardzoną. Wszystkie media miejskie w ulicy bezpośrednio przy działce - prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja. Według MPZP działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej i bliźniaczej. Pełna infrastruktura - przystanek autobusowy (bezpośrednie połączenie z Warszawą Metro-Wilanowska), szkoła podstawowa, sklepy, apteka, przedszkole, przychodnia lekarska, kościół. Do szkoły podstawowej w Głoskowie - 1 km, do najbliższego sklepu - 1km. Do przystanku autobusowego (bezpośrednie połączenie z Warszawą) - 1 km W niedalekiej odległości przepiękne lasy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego oraz dolina rzeki Jeziorki. Możliwości logistyczne mieszkańców dodatkowo usprawni realizacja południowej obwodnicy Warszawy (tzw Puławska BIS), która ma przebiegać w odległości kilku kilometrów od oferowanej działki. Doskonała propozycja dla osób ceniących kontakt z naturą, chcących odpocząć wśród przyrody od miejskiego zgiełku, będąc jednocześnie blisko Warszawy. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu. Chętnie udzielę dodatkowych informacji o oferowanej nieruchomości oraz okolicy. Istnieje możliwość nabycia również drugiej sąsiedniej działki w tej samej cenie, o identycznej powierzchni oraz wymiarach. Kupując obie działki można wejść w posiadanie przepięknej posiadłości o powierzchni 3 tys m2! Polecam!

Słoneczna działka w przepięknym miejscu!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Głosków,

277 000 | 1500 m2
nr oferty: 20166/DLR/OGS

Działka budowlana o powierzchni 1500 m2 o idealnych wymiarach 40,6m x 37m. Doskonała lokalizacja w jednym z najładniejszych miejsc w Głoskowie. Na części działki pojedyncze drzewa - kilka dębów, niewielkie sosny oraz brzozy. Pozostała część pusta, bez zadrzewień, doskonale nasłoneczniona. Wjazd na działkę od północy. Bezpośrednie sąsiedztwo to nowe domy jednorodzinne. Bardzo dobry dojazd drogą utwardzoną. Wszystkie media miejskie w ulicy bezpośrednio przy działce - prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja. Według MPZP działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej i bliźniaczej. Pełna infrastruktura - przystanek autobusowy (bezpośrednie połączenie z Warszawą Metro-Wilanowska), szkoła podstawowa, sklepy, apteka, przedszkole, przychodnia lekarska, kościół. Do szkoły podstawowej w Głoskowie - 1 km, do najbliższego sklepu - 1km. Do przystanku autobusowego (bezpośrednie połączenie z Warszawą) - 1 km W niedalekiej odległości przepiękne lasy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego oraz dolina rzeki Jeziorki. Możliwości logistyczne mieszkańców dodatkowo usprawni realizacja południowej obwodnicy Warszawy (tzw Puławska BIS), która ma przebiegać w odległości kilku kilometrów od oferowanej działki. Doskonała propozycja dla osób ceniących kontakt z naturą, chcących odpocząć wśród przyrody od miejskiego zgiełku, będąc jednocześnie blisko Warszawy. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu. Chętnie udzielę dodatkowych informacji o oferowanej nieruchomości oraz okolicy. Istnieje możliwość nabycia również drugiej sąsiedniej działki w tej samej cenie, o identycznej powierzchni oraz wymiarach. Kupując obie działki można wejść w posiadanie przepięknej posiadłości o powierzchni 3 tys m2! Polecam!

Piękna słoneczna działka budowlana!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Piaseczno, Zalesie Dolne

720 000 | 1600 m2
nr oferty: 20165/DLR/OGS

Piękna działka budowlana w doskonałej lokalizacji w Zalesiu Dolnym. Powierzchnia działki to 1600m2. Bardzo dobre wymiary działki ok 34mx47m. Dojazd do działki bardzo dobry - boczna, cicha ulica z nawierzchnią asfaltową. Działka bardzo dobrze nasłoneczniona. Wjazd od strony północnej. Teren jest suchy, w całości ogrodzony, z bramą wjazdową. Bezpośrednie sąsiedztwo to domy jednorodzinne. Okolica cicha, spokojna i bezpieczna. Według obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego teren działki przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wszystkie media dostępne: gaz, prąd, woda, kanalizacja. W bardzo bliskiej odległości liczne tereny rekreacyjne - Górki Szymona wraz z kompleksem sztucznych jezior stworzonych z myślą o uprawianiu sportów wodnych. Możliwość wypożyczenia kajaków. Plac zabaw oraz `małpi gaj` dla dzieci, a także siłownia dla dorosłych. Nieco dalej rozpościerają się przepiękne kompleksy leśne Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, dolina rzeki Jeziorki (jednej z najczystszych rzek na Mazowszu). W odległości około 1 km przystanek komunikacji miejskiej, sklepy, kościół, apteka, kawiarnia, restauracja, stacja PKP Piaseczno. Niedaleko przedszkola (państwowe i prywatne) oraz szkoły (podstawowa, liceum, technikum). Zachęcam do bezpośredniego kontaktu. Chętnie udzielę dodatkowych informacji o działce oraz okolicy. Oferta godna polecenia.

WYŚMIENITE MIEJSCE NA REZYDENCJĘ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Góra Kalwaria, Kąty

750 000 | 19519 m2
nr oferty: 20160/DLR/OGS

Piękne miejsce na dom mieszkalny / rezydencję w otoczeniu lasu - połowa nieruchomości i sąsiednie działki zalesione. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy Góry Kalwarii, niecałe 20 km od granic Warszawy w drugiej linii zabudowy od ulicy asfaltowej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 81 x 240 m. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Media: prąd, woda miejska i kanalizacja w odległości ok. 50 m od działki (przy gminnej drodze asfaltowej). Bardzo dobry i szybki dojazd do Warszawy, zarówno przez Piaseczno jak i przez Konstancin (ok. 10 km), planowane jest poszerzenie ul. Puławskiej w kierunku Góry Kalwarii do dwóch pasów, co jeszcze przyspieszy dojazd do stolicy. Zapraszamy do oglądania. Osoba prowadząca Bernard Kuś 728 928 901 ------------------------------------------------------------------------- KREDYT ----- KREDYT ----- KREDYT Oferujemy Państwu także bezpłatną pomoc w uzyskaniu najtańszych oraz najlepszych kredytów hipotecznych - ok. 20 banków - profesjonalni doradcy z doświadczeniem - szybkie sprawdzanie zdolności kredytowej - nie czekaj, wejdź już dziś na stronę: dalar.pl/kredyty i wyślij zapytanie - przeczytaj także opinie i rekomendacje zadowolonych klientów, oni już korzystali z doradców - oszczędzasz czas i pieniądze - to doradcy załatwią za Ciebie wszystkie formalności Więcej informacji na stronie firmowej: dalar.pl (zakładka kredyty) ------------------------------------------------------------------------- Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.